Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Kategorie

Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

1.W sklepie sababis.pl istnieje możliwość płatności w następujący sposób:


a) przelew na konto bankowe Sprzedającego- przelewając pieniądze bezpośrednio na numer rachunku bankowego sababis.pl. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia i wpłynięciu zapłaty na konto sababis.pl

b) płatność za pobraniem- wybierając tą metodę Kupujący obciążany jest dodatkowo kosztem pobrania . Realizacja zamówienia rozpoczyna się natychmiast po potwierdzeniu zamówienia.

c) płatność przez PayByNet- szybkie przelewy/ płatności internetowe bezpośrednio na rachunek sklepu .Transakcje wspólnie z bankami uczestniczącymi w usłudze obsługuje Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. - Realizacja zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia i wpłynięciu zapłaty na konto.

d)płatność w systemie ratalnym.- Realizacja zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia i po akceptacji wniosku kredytowego przez Bank.

e)płatność w kasie- przy odbiorze w siedzibie firmy

2. Za moment dokonania płatności uważa się moment wpływu gotówki na konto Sprzedającego (w przypadku płatności przelewem) lub poinformowanie Sprzedającego przez Bank o akceptacji wniosku kredytowego złożonego przez Kupującego ( w przypadku płatności w systemie ratalnym).

Witryna stworzona na platformie