Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Kategorie

Koszty i sposoby dostawy

1. Zamówione towary dostarczane są wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej .

2Dostawa towaru może być realizowana na kilka sposobów:
a) 
firmą kurierską: koszt dostawy uzależniony od rodzaju towaru, ilości, wielkości, ciężaru -podany przy każdym towarze indywidualnie.

b) pocztą polską (do wartości 500,00zł i max. wymiarów przesyłki 40x30x30 cm ): koszt dostawy uzależniony od rodzaju towaru, ilości, wielkości, ciężaru -podany przy każdym towarze indywidualnie.

c) odbiór własny - w siedzibie firmy SABA BIS , 63-800 Gostyń, ul.1 Maja 12 : koszt dostawy 0,00 zł

3. Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu dostarczenia i formy płatności. Sklep wysyła towar natychmiast:

- w momencie zaksięgowania przelewu ( płatność przelewem)

- w chwili potwierdzenia zamówienia ( płatność za pobraniem)

- w momencie powiadomienia przez Bank o możliwości wysłania towaru ( sprzedaż ratalna)

- w momencie zapłaty w kasie firmy ( odbiór osobisty)

4. Koszt dostawy towaru w całości pokrywa Kupujący.

5. W momencie przekazania towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie informacji elektronicznej na konto e-mail podane w zamówieniu.

6. W przypadku towarów których nie ma na stanie a Kupujący w porozumieniu ze Sprzedawcą zdecydował się je zamówić, maksymalny termin dostawy to 21 dni . Po upływie tego terminu klient może odstąpić od umowy.

7. Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go nie otrzyma.

8. Zaleca się, aby Kupujący ocenił stan przesyłki a w razie stwierdzenia jej uszkodzenia ,sprawdzenia również stanu towaru w momencie dostawy przez Kuriera i w jego obecności. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru zaleca się w obecności Kuriera sporządzić protokół reklamacyjny (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać kurier). Jest to tylko zalecenie a nie wymóg.


Witryna stworzona na platformie