Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Kategorie

O firmie

O Firmie

Jesteśmy firmą handlową działającą na rynku nieprzerwanie od 1991 roku . Zajmujemy się sprzedażą sprzętu AGD , RTV ,SAT , IT i kosmetyków. W jego skład wchodzą takie grupy towarowe jak: sprzęt AGD wolnostojący i do zabudowy, AGD drobne, Telewizory i sprzęt RTV , Aparaty telefoniczne , Aparaty fotograficzne, Komputery i multimedia , Nawigacje GPS i inne.

Oferujemy jedną z najlepszych na rynku, starannie dobraną ofertę produktów, znanych i cieszących się zaufaniem klientów producentów.

Oferujemy fachową pomoc przy wyborze sprzętu spełniającego Państwa wymagania oraz służymy wszelką informacją na temat sprzedawanego przez nas towaru. Fachowa obsługa jest stałą wizytówką naszej firmy.

Staramy się również aby ceny w naszym sklepie były atrakcyjne a Klienci zadowoleni. Nasz sklep gwarantuje liczne akcje promocyjne: cenowe, ratalne oraz dotyczące przedłużonych gwarancji. Po udanych zakupach zapewniamy dowóz towarów do klientów wraz z wniesieniem ( w sklepach stacjonarnych)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i sprawdzenia nas...

Z pozdrowieniami

Załoga sklepu SABA


Witryna stworzona na platformie